סדנת העצמה לנשים

סדנאות העצמה לנשים ל: גיבוש צוות, יום האישה, יום המלחמה נגד אלימות כלפי נשים, כי הצוותים שלכם חשובים לכם ואתם מבינים שלהשקיע בהם יעצים אותן ימלא אותן ואתםן רק תרוויחו מזה win/win.

סדנאות מחול מזרחי ריקוד בטן:

מזמינה אתכן לעולם המופלא והקסום של המחול המזרחי.

זמן שמוקדש ומקודש לחיבור לעצמך, לנשיות לחושניות ולעוצמה הנשית. מוזמנת לצלול למחוזות קסומים בגופך עם המוזיקה הסוחפת בחלל נעים לחוויה רב חושנית וקסומה.

מתאים לנשים בכל גיל ובכל מצב, הריון, לא בכושר, תמיד חלמת.... חושבת שאין לך קואורדינציה.... זה המקום בו נשחרר דעות קדומות על עצמינו ונגשים חלומות!!!

השמים הם הגבול!!!

ביחד נלמד באופן חווייתי, כיפי ומלא בצחוקים לנענע את האגן, ננער את הכתפיים ונהנה מחוויית השמחה והשחרור שבריקוד המזרחי.

בסדנת ריקודי בטן - החיבור הזה בין מוסיקה, תנועה מעגלית, השימוש בגוף מתוך המבנה הטבעי שלו – מובילים לתהליך מדהים של העצמה וקבלה.

אספר לכם קצת על ההיסטוריה והתפתחות האומנות הזאת, נתנסה ונטעם טעימות ממגוון הסגנונות.

אז באנו מצוידים במטפחות ואתם בשמחה קושרים לאגן ולומדים בחוויה ובצחוקים איך לנענע כל איבר.

עוצמת האישה:
נפגש לחוויה נשית מעצימה בהשראת נשים מובילות מהתנ"ך ומההיסטוריה, (בחגים בקישור לדמויות – אסתר, רות וכו') שלקחו את המכשולים והפכו אותם לאתגר, שבחרו לקחת אחריות על חייהם ולקחו את הנשיות למקום של עוצמה ובחירה.

במעגל נשים תרקדי את הדרך האישית שלך, חוויה של שחרור, עוצמה ואהבה.התנועה הבסיסית במחול המזרחי היא מעגלית ולכן מתאימה יותר למבנה הגוף הנשי.

מעצם כך, אישה הרוקדת ריקודי בטן לומדת להכיר את הגוף שלה כפי שהוא – נשי, עגול, בעל קימורים. לומדת לאהוב אותו ולקבל אותו. מעגל נשים יוצר את החיבור הזה בין מוסיקה, תנועה מעגלית, השימוש בגוף מתוך המבנה הטבעי שלו – המובילים לתהליך מדהים של העצמה וקבלה. מעגל נשים של מחול מזרחי דרך הומור, אהבה, כיף חיבור לנשיות נתחבר לגוף ולתנועה המזרחית.

אספר לכם קצת על ההיסטוריה והתפתחות האומנות הזאת, נתנסה ונטעם טעימות ממגוון הסגנונות. נשתחרר נרקוד ונקנח בהופעה מעגל נשים שכולו חוויה של עוצמה ושחרור!!

לחולל את האמת שלך:
מוזיקה מרטיטה, לצלול אל נבחי הגוף והנשמה, להתחבר לתנועה האינטואיטיבית. הכל נכון, הכל מותר, כל סגנון, כל טכניקה כל שפה. הכל אפשרי ומאפשר! נתחמם חימום מעמיק ורך מלווה במוזיקה מכל העולם והזמנים, בהנחיה שתאפשר לך לשחרר ולפרוץ גבולות ומוסכמות ופשוט לרקוד את עצמך עד שכרון חושים והרגשת מלאות ואושר עילאי.